Samochody nowe na zamówienie

więcej informacji o ofercie na: ziebammcars.pl

Samochody nowe dostępne od ręki

Pokaż ofert na stronie:
963
zobacz wszystkie

Zięba MMCars posiada własny stock samochodów w różnej konfiguracji wersji i kolorów. Dzięki organizacji i zapleczu finansowemu możemy zaoferować najszybsze termin realizacji transakcji.

Sprawdź jak wygląda nasza oferta już teraz !...

Jeśli nie znalazłeś  auta, którego szukasz możemy zamówić dla Ciebie każdy model Hyundai i Mitsubishi o jakim zamarzysz ! Wybierz model i wspólnie dobeirzemy wszystkie możliwe opcje!

Zięba MMCars oferuje sprzedaż i odkup samochodów każdej marki - w rozliczeniu lub za gotówkę. Nasi klienci korzystają z bezpłatnej wyceny samochodu. Zainteresownych zakupem zapraszamy do odwiedzenia komisu:

AUTO - ZIĘBA

http://auto-zieba.com.pl/samochody-uzywane/

MM CARS

http://mmcars.pl/samochody-uzywane/

Dla firm małych i dużych mamy  dedykowane rozwiązania  - specjalne oferty zakupu oraz umowy serwisowe. Zapraszamy do działu poświęconego zakupom flotowym.

Wiemy jak serwisować samochody, mamy do tego sprawdzonych i doświadczonych ludzi i potężne zaplecze techniczne ! Zapraszamy !

Dział części zamiennych ASO Zięba MM Cars oferuje Państwu oryginalne części zamienne i akcesoria do samochodów marki Hyundai i Mitsubishi.

Zapewniamy Państwu szybkie, profesjonalne i kompleksowe wsparcie techniczne przy doborze części.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów, których pojazdy marek Hyundai i Mitsubishi zostały zakupione w Europie, jak i do tych, którzy posiadają samochody sprowadzone z USA.

Dla Klientów prowadzących warsztaty niezależne, serwisy blacharsko-lakiernicze, hurtownie i sklepy motoryzacyjne przygotowaliśmy specjalny program sprzedaży zewnętrznej.

Kompleksowość oferty to przedewszystkim możliwość sfinansowania zakupu ! Potrafimy doradzić i znależć na rynku najlepsze rozwiązania dla każdego kupującego! Potrafimy przekonać do zakupu niezdecydowanych ! Sprawdź nas!

Nasz oferta to klasyczne pakiety ubezpiecezniowe, ubezpieczenia GAP, przedłużone gwarancje i kompleksowe wsparcie  twoich polis. Ubezpieczamy samochody każdej marki, nowe i używane!
Zięba MMCars to nowa firma jednak z mocnymi korzeniami na rynku motoryzacyjnym. Dajemy naszym klientom pewność i komfort zakupu samochodu oraz jego serwisowania.
Zobacz również:
Top 50